Kontakta oss:

Kontakta oss

Golf Administratörernas Förening Sverige

Golf Administratörernas Förening - GAF är en intresseförening, vars syfte är att främja svensk golfsports utveckling, främst på det administrativa området, samt verka för gott samarbete med SGF och övriga intresseorganisationer inom golfen.

Adress

Postadress Leveransadress Besöksadress

GAF
Idrottens Hus / Golf
Box 11016
100 61  STOCKHOLM

GAF
Idrottens Hus / Golf
Östgötagatan 98 D
116 64  STOCKHOLM

GAF
Idrottens Hus / Golf
Skansbrogatan 7
118 60  STOCKHOLM

 

Telefon 08-622 15 06

Epost info@gafsverige.se

   

Övriga uppgifter

Organisationsnummer 883201-6227
Bankgiro 5791-8781
IBAN SE2512000000013881460187
BIC (SWIFT) DABASESX

Telefonpassning:
Ni är välkomna att ringa och lämna meddelande när som helst så hör vi oss så fort det går.

 

GAF Kansli:

Välkommen till Idrottens Hus och kansliet på GAF

Torbjörn Johansson (GAF)

Kanslichef

Telefon 08-6221506

Mobiltelefon 0709-105794

E-post kanslichef@gafsverige.se

Hemsida www.gafsverige.se

John Wammer (GAF)

Kanslist

Telefon 08-6221506

Mobiltelefon 0760-121506

E-post john@gafsverige.se

Hemsida www.gafsverige.se

Gaf Styrelse:

Thomas Ahlberg (Bokskogens GK)

Ordförande

Telefon 040-406920

Mobiltelefon 0705-760215

E-post ordforande@gafsverige.se

Hemsida www.bokskogen.com

Richard Svalling (Eskilstuna GK)

Vice Ordförande

Telefon 0707-302629

Mobiltelefon 0705-529200

E-post richard.svalling@eskilstunagk.se

Hemsida www.eskilstunagk.se

Caroline Holmblad (Sollentuna GK)

Ledamot

Telefon 0735-440769

Mobiltelefon 0735-440769

E-post carro@sollentunagk.se

Hemsida www.sollentunagk.se

Christian Jakobsson (Halmstad GK)

Ledamot

Telefon 035-176803

Mobiltelefon 035-176803

E-post christian.jakobsson@hgk.se

Hemsida www.hgk.se

Jasmine Rawsthorne (Varbergs GK)

Ledamot

Mobiltelefon 0708-204026

E-post jasmine@varbergsgk.se

Hemsida www.varbergsgk.se

Kristian Olsson (Sölvesborgs GK)

Ledamot

Telefon 0456-70650

Mobiltelefon 0709-622099

E-post info@solvesborgsgk.se

Hemsida www.solvesborgsgk.se

Maria Ericsson (Skellefteå GK)

Ledamot

Telefon 0910-779333

Mobiltelefon 0703-455197

E-post m.ericsson@skellefteagolf.se

Hemsida www.skellefteagolf.se

Valberedning:
Christin Gustafsson - Skånes GDF. Epost: christin@skanesgolfforbund.com, Tfn: 0702-576410
Stig Persson - fd Ljunghusens GK, Epost: 040452050@telia.com, Tfn: 0708-452550

Revisor:
Martin Fredriksson, Herrljunga

Revisorssuppleant
Margareta Rosengren, Halmstad GK