Nyheter från GAF

GAF presenterar nya VD/Klubbchefen på Ombergs Golf Resort

2017-06-05 10:00

Det är Jon Molneklev, 31 år som tar steget från Hooks GK …

Läs mer

GAF presenterar ny Partner - Qatar

2017-04-28 10:00

GAF är stolta att presentera sin officiella resepartner, …

Läs mer

Maria Möller ny ordförande i Svenska Golfförbundet.

2017-04-24 15:10

Maria har varit ledamot i SGFs styrelse sedan 2015 och ar…

Läs mer

Nyheter från Golf.se

Svenskens succé inför Ryder Cup-kaptenen

Läs mer

Maratonmannen spelade åtta (!) ronder på en dag

Läs mer

TV: Höjdpunkter från River Highlands

Läs mer

Kontaktinformation

Adress (brev) Besöksadress
GAF Golf Administratörernas Förening
Idrottens Hus / Golf Idrottens Hus / Golf
Box 11016 Skansbrogatan 7
100 61  STOCKHOLM 118 60  STOCKHOLM
   
Leveransadress (paket)  
Golf Administratörernas Förening  
Idrottens Hus / Golf  
Östgötagatan 98 D  
116 64  STOCKHOLM  
   
Tfn: 08-6221506 Mobil Robert: 0708-584033
Mail: kansli@gafsverige.se Mobil John: 0760-121506
   
   
Organisationsnummer: 883201-6227
Bankgiro: 5791-8781

Telefonpassning:
Ni är välkomna att ringa och lämna meddelande när som helst så hör vi oss så fort det går.

Du är alltid välkommen att besöka oss - kaffet är varmt hela dagen - Välkommen

Kansliet

Torbjörn Johansson (GAF)

Kanslichef  (pappaledig from 15 mars)
Telefon 08-6221506
Mobiltelefon 070-9105794
E-post kanslichef@gafsverige.se
Hemsida www.gafsverige.se

Robert Hilding (GAF)

Tf. Kanslichef  
Telefon 08-6221506
Mobiltelefon 0708-584033
E-post robert@gafsverige.se
Hemsida www.gafsverige.se

John Wammer (GAF)

Kanslist  
Telefon 08-6221506
Mobiltelefon 0760-121506
E-post john@gafsverige.se
Hemsida www.gafsverige.se

Styrelsen

Hela Styrelsen styrelsen@gafsverige.se
(per person, se nedan)

Thomas Ahlberg (Bokskogens GK)

Ordförande  
Telefon 040-406920
Mobiltelefon 0705-760215
E-post ordforande@gafsverige.se
Hemsida www.bokskogen.com

Richard Svalling (Eskilstuna GK)

Vice Ordförande  
Telefon 0707-302629
Mobiltelefon 0705-529200
E-post richard.svalling@eskilstunagk.se
Hemsida www.eskilstunagk.se

Caroline Holmblad (Sollentuna GK)

 

Ledamot  
Telefon  
Mobiltelefon 0735-44 07 69
E-post carro@sollentunagk.se
Hemsida www.sollentunagk.se

Christian Jakobsson (Halmstad GK)

Ledamot  
Telefon 035-176803
Mobiltelefon 035-176803
E-post christian.jakobsson@hgk.se
Hemsida www.hgk.se

Jasmine Rawsthorne (Varbergs GK)

Ledamot  
Telefon 0708-204026
Mobiltelefon 0708-204026
E-post jasmine@varbergsgk.se
Hemsida www.varbergsgk.se

Maria Ericsson (Skellefteå GK)

Ledamot  
Telefon 0910-779333
Mobiltelefon 070-3455197
E-post m.ericsson@skellefteagolf.se
Hemsida www.skellefteagolf.se

Kristian Olsson (Sölvesborgs GK)

Ledamot  
Telefon 0456-70650
Mobiltelefon 0709-622099
E-post info@solvesborgsgk.se
Hemsida www.solvesborgsgk.se

Kontaktuppgifter i övrigt:

Valberedning

Christin Gustafsson Skånes GDF christin@skanesgolfforbund.com 0702-576410
Stig Persson fd Ljunghusens GK    


Revisor
Martin Fredriksson, Herrljunga

Revisorsuppleant
Margareta Rosengren, Halmstad GK